Ajurlu Badem Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

1x1.trans

Ajurlu Badem Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda sizlere ajurlu badem örgü modelini paylaşacağız. Videolu anlatımı takip ederek, sizde bu güzel örgü modelini kolaylıkla öğrenebilir ve yapabilirsiniz. Yeni ajurlu badem örgü örneğini öğrenerek sizde evde kolayca yapabilirsiniz.

Ajurlu badem örgü modeli yapmak için paylaştığım örnek resmin hemen altındaki öğretici videodan yararlanarak sizde kısa sürede öğrenerek başkalarına da öğretebilirsiniz.

Ajurlu badem örgü örneklerine sitemizde fazlaca ulaşabilirsiniz. Onları da inceleyin ve nasıl yapıldıklarını öğrenerek çok değişik örgü örnekleri yapabilirsiniz. Başkalarıyla da paylaşabilir ve bilgi akışı sağlayabilirsiniz. Şimdi sizleri öğretici video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


ajurlu-badem-orgu-modeli

Bau von Mandel Geflecht – construction of almond braid – construction de tresse d’amande – costruzione di treccia di mandorle – konstruktion af mandel fletning – construcción de trenza de almendra

Pet Şişeden Bebek Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*