Ajurlu Badem Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

 

 

0

 

Ajurlu Badem Örgü Modeli Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda sizlere ajurlu badem örgü modelini paylaşacağız. Videolu anlatımı takip ederek, sizde bu güzel örgü modelini kolaylıkla öğrenebilir ve yapabilirsiniz. Yeni ajurlu badem örgü örneğini öğrenerek sizde evde kolayca yapabilirsiniz.

Ajurlu badem örgü modeli yapmak için paylaştığım örnek resmin hemen altındaki öğretici videodan yararlanarak sizde kısa sürede öğrenerek başkalarına da öğretebilirsiniz.

Ajurlu badem örgü örneklerine sitemizde fazlaca ulaşabilirsiniz. Onları da inceleyin ve nasıl yapıldıklarını öğrenerek çok değişik örgü örnekleri yapabilirsiniz. Başkalarıyla da paylaşabilir ve bilgi akışı sağlayabilirsiniz. Şimdi sizleri öğretici video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

ajurlu-badem-orgu-modeli

Bau von Mandel Geflecht – construction of almond braid – construction de tresse d’amande – costruzione di treccia di mandorle – konstruktion af mandel fletning – construcción de trenza de almendra

 

Daha önce paylaştığımız Pet Şişeden Bebek Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir