AJURLU BURGULU ÖRGÜ ÖĞRENELİM


Ajurlu burgulu örnek

Örgü öğrenmeye devam ediyoruz hanımlar. Bu gün çok güzel bir örnek buldum ve öğrenerek güzel bir hırka modeli yapmaya karar verdim. Hatta bebek örgülerinde de kullanacağınız şirin bir model. Ajurlu burgulu örgü modeli olarak adlandırılan bu güzel çalışmayı severek yapacaksınız. Atkı yapımında, örgü süveter yapımında tercih edilebilir.

Çift örnekli görünümü var. Bebek örgüsü yaparken hatta bayan örgü kazak yapımında dahi tercih edebileceğiniz şık tasarımı var. Yapımcısının ellerine sağlık diyoruz. İyi ki çekmiş ve bizlere sunmuş. Ajurlu örgüleri zaten hep sevdim.

Petek örgü dünyası kanalını takip etmenizi öneririm. Bu video oradan ve kendileri bu konuda uzman. Mutlaka abone olun ve diğer örgü çalışmalarını da takip edin derim. Bu modeli kullanarak örgü hırka yapmalıyız hanımlar.

Kış gidiyor etkisi azaldı. Yaz geldi ancak ince ip kullanarak bu modeli kullanıp güzel bluz dahi yapılabilir diye düşünmeden edemiyorum. Tabi sizler nasıl örgü modelleri yapmak isterseniz onunla da kullanabilirsiniz.

Türkçe Videolu Ajurlu Burgulu Ağaç Dalları Örneği Yapılışı
AJURLU BURGULU ÖRGÜ ÖĞRENELİM

Ajurlu Burgulu Örneği Yapımı

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*