Ajurlu Lale Örneği Nasıl Yapılır?

 

 

0

 

Ajurlu Lale Örneği Nasıl Yapılır?

Farklı bir çalışmayı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Ajurlu örgü modellerinden daha önce paylaşımlarda bulunmuştuk. Bu yazımızda ise sizlere lale örneğinin nasıl yapılacağıyla ilgili anlatımlı video paylaşacağız.

Ajurlu lale örgü örneği yapımı arayanlar için paylaştığımız çalışmadaki öğretici videodan yararlanarak sizde kısa sürede nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Bu tür örgü videolarının Türkçe olması da ayrı bir güzel.

Bu sayede sizde kısa sürede anlatımdan istifade ederek öğrenebilir ve bilmeyenlere de öğretebilirsiniz. Ajur lale örneği ile ilgili değişik çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

ajurlu-lale-ornegi-modeli

 

 

ajurlu-lale-ornegi-modeli1

durchbrochene Beispiele Tulpen – openwork examples of tulips – exemples ajourées de tulipes – Esempi openwork di tulipani – Gennembrudt eksempler på tulipaner – ejemplos calados de tulipanes

 

 

Daha önce paylaştığımız Bavuldan Sandalye Nasıl Yapılır? başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir