ALÇI ANANAS KASE YAPMAK

 

 

0

 

Alçı ananas kase yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Aşamaları tamamlayarak kısa sürede tamamlayabilir ve yaptığınız kaseleri süs niyetine de kullanabilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek için de bu tür kase çalışmalarını meyve şeklinde yapabilirsiniz.

Yaptığınız kaseleri satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Anlatımlı kase yapımı çalışmaları ile sizde kısa sürede çok güzel ve evinizde kullanacağınız kaseler hazırlayabilirsiniz. Kolay yapılan kase çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık.

 

 

Onları da inceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Kolay yapılan kase çalışmaları ile sizde para kazanacak güzel çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay yapılan alçı kase veya fimo hamurundan kase çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşacağım. Kolay gelsin.

source : pinterest

alci-ananas-kase-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız DUVARA PÜSKÜLLÜ SÜS YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir