ALÜMİNYUM TEL SARMA KÜPE NASIL YAPILIR

 

 

0

 

Alüminyum tel sarma küpe nasıl yapılır diyenler için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapmayı öğrenebilirsiniz. Kolay yapılan küpe çalışmaları ile hem kıyafetlerinize uyumlu harika takılar yapabilirsiniz. Alüminyum tel sarma küpe çalışması sayesinde satış amaçlı da olsa güzel takılar yapabilirsiniz.

Satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Alüminyum tel sarma küpe veya bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde kısa sürede yapabilir ve sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Anlatımlı alüminyum tel sarma küpe takısı yaparak elbiselere uyumlu takılar yapıp kullanabilirsiniz.

Kolay yapılan takı çalışmaları sayesinde hediye olarak da bu tür aksesuarları güzel paket yapıp sevdiklerinize sunabilirsiniz. Turistik yerlerde yaşıyorsanız yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz.

 

 

Biraz emek isteyen bu güzel çalışmayı yaparken el becerilerinizin olması da birazcık gerekiyor. Bu sayede hızlıca zevkle yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel alüminyum kolye veya küpe takı çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

aluminyum-tel-sarma-kupe-nasil-yapilir

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞTAN RAHAT MAKSİ ELBİSE ÖRNEKLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir