Alüminyum Telden İşlemeli Takı Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay takı yapmak için bu yazımda sizlere çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Evde kolay alüminyum telden işlemeli takı yapmak için sanırım daha önce benzer çalışmalar paylaşmamıştım. Kolay yapılan bileklik veya bilezik çalışmalarını sitemizde genelde resimli anlatım ve videolu anlatım şeklinde bulabilirsiniz.

Bu yazımda ki kendin yap çalışmasında tamamen alüminyum tel bükme sanatı ile yapılan güzel bir takı çalışmasının resimli anlatımını paylaştım. Sizde evinizde zorlanmadan telden bileklik yapmak veya telden bilezik yapma fikirlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Örnek çalışmanın resimli anlatımda tüm aşamalar gösterilmiş. Evde alüminyum telden takı yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • alüminyum tel.
  • tel bükme makası veya pense.
  • boncuk.

Malzemeleri bir araya getirir getirmez, resimli anlatımda yer alan aşamaları uygulamaya başlayabilirsiniz. İlk olarak alüminyum telini bileklik veya nasıl bir takı yapacaksanız onun şekline dönüştürmeniz gerekiyor. Alüminyum bileklik yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

aluminyum-telden-islemeli-taki-yapmak

Alüminyum telden bileklik yapmak için daha önce sanırım bir çalışma paylaşmamıştım. Bu yazımda paylaştığım örnek çalışmaya benzer diğer resimli anlatımlar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği harfiyen verilmiş. İlerleyen günlerde daha değişik alüminyum telden kolye yapmak veya değişik çalışmaları buldukça bu başlık altında sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/13579157

 

 

Daha önce paylaştığımız Kuru Daldan Örümcek Ağı Süsü Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir