ALÜMİNYUM TELLE MİNYATÜR KUŞ KAFESİ YAPMAK

 

 

0

 

Alüminyum telle minyatür kuş kafesi yapmak için paylaştığımız bu güzel kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Anlatımlı minyatür çalışmasına benzer birçok çalışmayı daha önce de paylaşmıştık. Bu güzel minyatür çalışmalar hemen bu yazımın altında da karşınıza çıkacak.

Onları da beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı minyatür kafes çalışmasında ne yapmanız gerektiği açıklamalı bir şekilde gösteriliyor. Yapmanız gereken alüminyum telleri bir araya getirmek ve daha sonra bükme yöntemi ile onu kafese dönüştürmek.

Bu sayede kısa sürede minyatür kuş kafesi yapabilir ve süs olarak evinizde kullanabilirsiniz. Ayrıca bu tür minyatür kuş kafesi çalışmalarını fazlaca yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest

aluminyum-telle-minyatur-kus-kafesi-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız AĞAÇ YAPRAK DESENİYLE KASE YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir