ALÜMİNYUM TELLE NOTA ŞEKLİNDE KÜPE YAPMAK

 

 

0

 

Alüminyum telle nota şeklinde küpe yapmak için paylaştığım bu güzel ve değişik takı tasarım çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Evde kolay küpe yapmak veya takı yapmayı sevenlerdenseniz, bu güzel çalışmayı da beğeneceğinizi düşünüyorum. Alüminyum teli bükerek küpe veya bilekliklere dönüştürebilirsiniz.

Daha önce de alüminyum telden bileklik yapmak veya kolye yapmak için çeşitli anlatımlar paylaştığımı hatırlıyorum. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan alüminyum takı çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede güzel takılar yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Yapımı zor olmayan çalışma biraz el becerisi istiyor.

Ancak zorlanmadan kısa sürede yapılışını öğrenip yapmaya başlayabileceğinizi düşünüyorum. Bu tür takılar yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evden para kazanmak için takı yapımı ile uğraşıyorsanız, bu çalışmayı da ürün seçenekleri arasına katabilirsiniz.

 

 

Bu tür takılar hem zor yapılmıyor. Hem de güzel satılıyor. Turistik yerlerde özellikle kısa sürede satıp, güzel paraların sahibi olabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

aluminyum-telle-nota-seklinde-kupe-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız KUPA BARDAK SÜSLEME ÖRNEĞİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir