Amigurumi Eşek Oyuncak


amigurumi-esek-oyuncak-600x415

Amigurumi ile yapılmış harika bir eşek oyuncağı… Resimli örneğinden fikir alabilir ve sizde evinizde örgü oyuncak yapabilirsiniz. Dilerseniz resmin üzerindeki web sitesine ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. Amigurumi eşek yapmak için altta yabancı anlatım paylaştık. Türkçe anlatım olarak henüz eşek yapımıyla alakalı resimli anlatım ve anlatımlı video bulamadık. Ancak alttaki çalışmayı izleyerek sizde öğrenebilirsiniz.


Evde amigurumi hayvan yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı öğrenerek sizde yapabilirsiniz. Adım adım amigurumi eşek yapmak için paylaştığımız diğer örgü hayvan yapımıyla ilgili de karşınıza birtakım çalışmalar çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan eşek amigurumi oyuncak yapmak veya benzer çalışmaları buldukça yine paylaşmaya devam edeceğiz. Resimler havva hanıma ait olup, tanıtım amaçlı yayınlamaktayız. Kolay gelsin.

 

 

Gazoz Kapağından Sevimli Surat Magnet Yapımı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

2 Comments on Amigurumi Eşek Oyuncak

  1. Nuray hanim merhabalar günaydınlar ? rica etsem amigurumi essek yapımını istiyorum verirseniz çok ama çok mutlu olacagim
    İyi günler

  2. merhabalar ayşin hanım, amigurumi eşek yapmak için türkçe çalışma maalesef bulamadım. aynı yazıya yabancı video koydum. anlatımlı izleyerek belki yapımını öğrenebilirsiniz. henüz ülkemizde örgü eşek oyuncak yapımıyla ilgili anlatım veya tarif paylaşmamışlar. paylaşıldığı iddia edilen yerlerin ya linki bozuk, yada ulaşılamıyor. yine sizde araştırın. kolay gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*