Amigurumi İle Yapılan Çalışmalar Resimli Videolu

1x1.trans

Amigurumi İle Yapılan Çalışmalar Resimli Videolu

Amigurumi ile yapılan çalışmalar gün geçtikçe artmakta olup, bizlerde sizin için böyle bir yazı hazırladık. Yazımızda birçok farklı şekle sahip amigurumi çalışmalarının resimlerini ve videolarını bulabileceksiniz. Görmek her zaman insanın zihnine ve beynine yeni fikirler getirir.

Bu yazımda sizlere paylaştığım birbirinden güzel amigurumi ile yapılan çalışmaları önünüze getirdim. Sizlerde örgü oyuncak yapmasını öğrenmek istiyorsanız? sitemizde yer alan kendin yap ve amigurumi kategorilerini incelemelisiniz.

Örgü oyuncaklar yaparak çocuklarınızın sağlıklarını düşünebilirsiniz. Son derece sağlıklı olan bu örgü oyuncaklar son zamanlarda çokça da tercih edilmektedirler. Bu yüzden gördüğünüz örnekleri kafanızdan tasarlayabilir veya bakarak aynısını yapabilirsiniz. Gayet kolay ve basit yapılışları ile artık sizlerde amigurumi ile yapılan oyuncaklara veya objelere sahip olabilirsiniz.

amigurumi-ahtapot-oyuncak amigurumi-angry-bird-oyuncak1 amigurumi-araba-oyuncak1 amigurumi-ari-oyuncak amigurumi-at-oyuncak amigurumi-ayi-oyuncak amigurumi-balina-oyuncak amigurumi-baykus-oyuncak2 amigurumi-bebek-oyuncak amigurumi-civciv-oyuncak1 amigurumi-denizalti-oyuncak amigurumi-deniz-anasi-oyuncak amigurumi-fil-oyuncak amigurumi-geyik-oyuncak1 amigurumi-kaplumbaga-oyuncak1 amigurumi-kase amigurumi-kedi-oyuncak amigurumi-kitty-oyuncak amigurumi-kopek-oyuncak2 amigurumi-kucuk-ayi-oyuncak amigurumi-kucuk-tavuk amigurumi-kurbaga-oyuncak amigurumi-mavi-baykus-oyuncak amigurumi-mickey-mouse-yapimi amigurumi-minyatur-maymun-oyuncak amigurumi-mutlu-ayi-oyuncak amigurumi-mutsuz-ayi-oyuncak amigurumi-mylitt-oyuncak amigurumi-oyuncaklar amigurumi-panda-oyuncak amigurumi-planet-oyuncak amigurumi-sari-denizalti-oyuncak amigurumi-saskin-tirtil-oyuncak amigurumi-saskin-zurafa-oyuncak amigurumi-sisman-tavsan-oyuncak amigurumi-tavsan-oyuncak1 amigurumi-tavuk-oyuncak amigurumi-tilki-oyuncak2 amigurumi-tirtil-oyuncak amigurumi-ucak-oyuncak amigurumi-yavru-baykus-oyuncak amigurumi-zurafa-oyuncak1


Amigurumi Videoları :

 

 

 

 

amigurumi Spielzeug – jouets amigurumi – amigurumi toys

Amigurumi Fil Oyuncak Yapılışı Videolu başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*