Amigurumi Kolay Bebek Patiği Yapmak

 

 

0

 

Evde amigurumi sanatı ile yapılan çalışmalara bir yenisini daha ekliyoruz. Bu yazımda sizlere paylaştığım çalışma sayesinde sizde amigurumi bebek patiği yapmayı öğreneceksiniz.

Daha önce amigurumi oyuncak yapmak için çeşitli anlatımlar paylaşmıştım. Hatta paylaştığım çalışmalar bu yazımın da altında karşınıza çıkacak. Mutlaka onlara da göz atmanızı öneriyorum.

Evde amigurumi bebek patiği yapmak için resimli örnek mevcut. Aynı şekilde altta detaylı bir anlatıma sahip videoyu izleyerek sizde bebeğinize örgü patik yapmayı öğrenebilirsiniz.

Yada bebeği olan birisine hediye olarak amigurumi bebek patik modeli yapabilirsiniz. Amigurumi örgü bebek patiği yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara ” Amigurumi ” kategorisinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Amigurumi örgü çalışmalarını sürekli olarak paylaşmaya çalışıyorum. Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz amigurumi kolay bebek patiği yapmak için örnek resmiyle birlikte anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

amigurumi-kolay-bebek-patigi-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız Tahta Mandaldan Kapı Süsü Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir