Amigurumi Oyuncak Modelleri

 

 

0

 

Amigurumi Oyuncak Modelleri

Amigurumi oyuncak örneklerini bu başlıkta topladık. Yeni ve farklı birçok amigurumi oyuncak örneklerini bu yazımızda görebilirsiniz. Örgü oyuncak modasının günümüzde epey yaygınlaşması sonucu yapılan örneklerde zamanla çoğalmaya başladı. Bizde sizler için amigurumi örneklerini bu başlıkta topladık.

Örgü oyuncak yapmak yani amigurumi oyuncak yapmak istiyorsanız, alttaki örnekler çok işinize yarayacak. Birbirinden güzel amigurumi örgü oyuncak modellerini sitemizde daha önce de yapılışını anlatan video ve resimli örneklerle paylaşmıştık.

 

 

Hatta bu güzel çalışmaların öğretici videolarını da eğitim seti şeklinde sitemizde bulabilirsiniz. Sizde öğrenip hemen yapmaya başlayabilir ve çocuklarınıza yapabilirsiniz. Amigurumi sanatıyla yapılan oyuncaklar hem sağlıklı olur. Hem de çok güzel göründükleri için her zaman tercih edilirler. Kolay gelsin.

 

Daha önce paylaştığımız Evde Yoğurt Nasıl Yapılır? Resimli Videolu Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir