Amigurumi Tavşan Yapımı

 

 

0

 

Evde Kolay Amigurumi Tavşan Yapımı

Amigurumi tavşanlar yaparak çocuklarınızı mutlu edebilir ve onlara hediye olarak kullanabilirsiniz. El yapımı olan bu güzel ve sevimli oyuncak tamamen tığ işidir. Bu çalışmayı evde çok kolay bir şekilde ve eğlenerek yapabilirsiniz. Evde kolay amigurumi tavşan yapımı ile ilgili altta paylaştığım anlatımlı çalışmadan yararlanarak sizde evinize bu güzel şirin tavşan oyuncaktan mutlaka yapmalısınız.

Uzunluğu ise 26 cm. olan örgü oyuncakları arasında da en çok tercih edilen modeldir. Amigurumi tavşan örneği ile ilgili resimler aşağıda bulunmaktadır. Dilerseniz örneklerini çıkarıp, aynısından kendinize ve çocuğunuza yapabilirsiniz. Farklı renkte tavşan oyuncaklar yapabilir ve evinizi de dekoratif anlamda süsleyebilirsiniz. Bu tür örgü oyuncak modellerini seviyorsanız? sitemizde yer alan amigurumi kategorisindeki diğer çalışmaları da incelemelisiniz.

evde-kolay-amigurumi-tavsan-yapimi

 

 

evde-kolay-amigurumi-tavsan-yapimi2 evde-kolay-amigurumi-tavsan-yapimi3

Yapılışı ile ilgili video izlemek isteyenlere ;

 

 

amigurumi bunny – amigurumi toy rabbit – amigurumi rabbit – amigurumi lapin

Daha önce paylaştığımız Üçgen Peynir Kutuları ve Duvar Kağıtlarından Süs Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir