Amigurumi Eşek Oyuncak

Amigurumi Eşek Oyuncak

Amigurumi ile yapılmış harika bir eşek oyuncağı… Resimli örneğinden fikir alabilir ve sizde evinizde örgü oyuncak yapabilirsiniz. Dilerseniz resmin üzerindeki web sitesine ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. Amigurumi eşek yapmak için altta yabancı anlatım paylaştık. Türkçe anlatım olarak henüz eşek yapımıyla alakalı resimli anlatım ve anlatımlı video bulamadık. Ancak alttaki çalışmayı izleyerek sizde öğrenebilirsiniz.

Evde amigurumi hayvan yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı öğrenerek sizde yapabilirsiniz. Adım adım amigurumi eşek yapmak için paylaştığımız diğer örgü hayvan yapımıyla ilgili de karşınıza birtakım çalışmalar çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan eşek amigurumi oyuncak yapmak veya benzer çalışmaları buldukça yine paylaşmaya devam edeceğiz. Resimler havva hanıma ait olup, tanıtım amaçlı yayınlamaktayız. Kolay gelsin.

 
 

 

 

 

Gazoz Kapağından Sevimli Surat Magnet Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. gazoz kapaklarından aksesuar yapımı, gazoz kapaklarından magnet yapımı ve gazoz kapaklarından neler yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. Ayşin diyor ki:

    Nuray hanim merhabalar günaydınlar ? rica etsem amigurumi essek yapımını istiyorum verirseniz çok ama çok mutlu olacagim
    İyi günler

  2. Nuray diyor ki:

    merhabalar ayşin hanım, amigurumi eşek yapmak için türkçe çalışma maalesef bulamadım. aynı yazıya yabancı video koydum. anlatımlı izleyerek belki yapımını öğrenebilirsiniz. henüz ülkemizde örgü eşek oyuncak yapımıyla ilgili anlatım veya tarif paylaşmamışlar. paylaşıldığı iddia edilen yerlerin ya linki bozuk, yada ulaşılamıyor. yine sizde araştırın. kolay gelsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir