Amigurumi İle Yapılan Çalışmalar Resimli Videolu

Amigurumi İle Yapılan Çalışmalar Resimli Videolu

Amigurumi ile yapılan çalışmalar gün geçtikçe artmakta olup, bizlerde sizin için böyle bir yazı hazırladık. Yazımızda birçok farklı şekle sahip amigurumi çalışmalarının resimlerini ve videolarını bulabileceksiniz. Görmek her zaman insanın zihnine ve beynine yeni fikirler getirir.

Bu yazımda sizlere paylaştığım birbirinden güzel amigurumi ile yapılan çalışmaları önünüze getirdim. Sizlerde örgü oyuncak yapmasını öğrenmek istiyorsanız? sitemizde yer alan kendin yap ve amigurumi kategorilerini incelemelisiniz.

Örgü oyuncaklar yaparak çocuklarınızın sağlıklarını düşünebilirsiniz. Son derece sağlıklı olan bu örgü oyuncaklar son zamanlarda çokça da tercih edilmektedirler. Bu yüzden gördüğünüz örnekleri kafanızdan tasarlayabilir veya bakarak aynısını yapabilirsiniz. Gayet kolay ve basit yapılışları ile artık sizlerde amigurumi ile yapılan oyuncaklara veya objelere sahip olabilirsiniz.

amigurumi-ahtapot-oyuncak amigurumi-angry-bird-oyuncak amigurumi-araba-oyuncak amigurumi-ari-oyuncak amigurumi-at-oyuncak amigurumi-ayi-oyuncak amigurumi-balina-oyuncak amigurumi-baykus-oyuncak amigurumi-bebek-oyuncak amigurumi-civciv-oyuncak amigurumi-denizalti-oyuncak amigurumi-deniz-anasi-oyuncak amigurumi-fil-oyuncak amigurumi-geyik-oyuncak amigurumi-kaplumbaga-oyuncak amigurumi-kase amigurumi-kedi-oyuncak amigurumi-kitty-oyuncak amigurumi-kopek-oyuncak amigurumi-kucuk-ayi-oyuncak amigurumi-kucuk-tavuk amigurumi-kurbaga-oyuncak amigurumi-mavi-baykus-oyuncak amigurumi-mickey-mouse-yapimi amigurumi-minyatur-maymun-oyuncak amigurumi-mutlu-ayi-oyuncak amigurumi-mutsuz-ayi-oyuncak amigurumi-mylitt-oyuncak amigurumi-oyuncaklar amigurumi-panda-oyuncak amigurumi-planet-oyuncak amigurumi-sari-denizalti-oyuncak amigurumi-saskin-tirtil-oyuncak amigurumi-saskin-zurafa-oyuncak amigurumi-sisman-tavsan-oyuncak amigurumi-tavsan-oyuncak amigurumi-tavuk-oyuncak amigurumi-tilki-oyuncak amigurumi-tirtil-oyuncak amigurumi-ucak-oyuncak amigurumi-yavru-baykus-oyuncak amigurumi-zurafa-oyuncak

 
 

Amigurumi Videoları :

 

 

 

 

amigurumi Spielzeug – jouets amigurumi – amigurumi toys

 

Amigurumi Fil Oyuncak Yapılışı Videolu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. amigurumi Elefanten, amigurumi elephant ve amigurumi fil oyuncak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir