Amigurumi Kolay Bebek Patiği Yapmak

Evde amigurumi sanatı ile yapılan çalışmalara bir yenisini daha ekliyoruz. Bu yazımda sizlere paylaştığım çalışma sayesinde sizde amigurumi bebek patiği yapmayı öğreneceksiniz.

Daha önce amigurumi oyuncak yapmak için çeşitli anlatımlar paylaşmıştım. Hatta paylaştığım çalışmalar bu yazımın da altında karşınıza çıkacak. Mutlaka onlara da göz atmanızı öneriyorum.

Evde amigurumi bebek patiği yapmak için resimli örnek mevcut. Aynı şekilde altta detaylı bir anlatıma sahip videoyu izleyerek sizde bebeğinize örgü patik yapmayı öğrenebilirsiniz.

Yada bebeği olan birisine hediye olarak amigurumi bebek patik modeli yapabilirsiniz. Amigurumi örgü bebek patiği yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara ” Amigurumi ” kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Amigurumi örgü çalışmalarını sürekli olarak paylaşmaya çalışıyorum. Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz amigurumi kolay bebek patiği yapmak için örnek resmiyle birlikte anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

amigurumi-kolay-bebek-patigi-yapmak

 

Tahta Mandaldan Kapı Süsü Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap mandaldan kapı süsü yap, ahşap mandaldan nasıl kapı süsü yapılır ve çamaşır mandalından kapı süsü yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir