Amigurumi Nedir? Amigurumi Nasıl Yapılır? Amigurumi Örnekleri

Amigurumi Nedir? Amigurumi Nasıl Yapılır? Amigurumi Örnekleri

Bu geniş yazımızda sizlere amigurumi nedir? amigurumi nasıl yapılır? ve son olarak birçok farklı ve en güzel amigurumi örneklerini sizlere sunacağız. Geniş bir paylaşım yazısı olacak. Değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Öncelikle amigurumi bir Japon el işi sanatıdır. Gerçekten harika objeler, oyuncaklar, şekiller yapılabilmektedir. Son zamanlarda çocuklarınıza yapabileceğiniz veya satın alabileceğiniz en sağlıklı ve en güzel oyuncakların da başında gelmektedir.

Altta birbirinden güzel ve değişik amigurumi oyuncak örnekleri yer alıyor. Hepsi çok güzel ve detaylıca anlatımlar içeriyor. Sizde hepsini öğrenerek kısa sürede bu güzel çalışmalardan kendinize yapmaya başlayabilirsiniz. Özellikle de çocuklarınıza sağlıklı örgü oyuncaklar yapabilirsiniz. Hatta yapıp satarak para dahi kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
   

Ayakkabı Süsleme başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ayakkabı nasıl süslenir, ayakkabı süsleme ve ayakkabıları süslemek hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir