Amigurumi Oyuncak Modelleri

Amigurumi Oyuncak Modelleri

Amigurumi oyuncak örneklerini bu başlıkta topladık. Yeni ve farklı birçok amigurumi oyuncak örneklerini bu yazımızda görebilirsiniz. Örgü oyuncak modasının günümüzde epey yaygınlaşması sonucu yapılan örneklerde zamanla çoğalmaya başladı. Bizde sizler için amigurumi örneklerini bu başlıkta topladık.

Örgü oyuncak yapmak yani amigurumi oyuncak yapmak istiyorsanız, alttaki örnekler çok işinize yarayacak. Birbirinden güzel amigurumi örgü oyuncak modellerini sitemizde daha önce de yapılışını anlatan video ve resimli örneklerle paylaşmıştık.

 
 

Hatta bu güzel çalışmaların öğretici videolarını da eğitim seti şeklinde sitemizde bulabilirsiniz. Sizde öğrenip hemen yapmaya başlayabilir ve çocuklarınıza yapabilirsiniz. Amigurumi sanatıyla yapılan oyuncaklar hem sağlıklı olur. Hem de çok güzel göründükleri için her zaman tercih edilirler. Kolay gelsin.

 

Evde Yoğurt Nasıl Yapılır? Resimli Videolu Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. doğal yoğurt yapımı, ev yapımı yoğurt ve ev yapımı yoğurt nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir