Evde Kolay Amigurumi Balina Yapımı – Amigurumi Oyuncak Yapılışı

Evde Kolay Amigurumi Balina Yapımı – Amigurumi Oyuncak Yapılışı

Amigurumi oyuncak yapımı çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere yine amigurumi çalışmalarından birisi olan örgü oyuncak balina yapımı ile ilgili bir paylaşımda bulunacağım. Sizde evde amigurumi çalışmaları yapıyorsanız, bu modeli ilk kez görüyor olacaksınız.

Detaylı anlatımı olan çalışma videosunu izledikten sonra evde kolaylıkla sizde çocuğunuza veya evinize dekoratif olarak bu örgü oyuncağı yapabileceksiniz. Örgü balina oyuncak modeli ile ilgili anlatımlı video sonrasında hızlı ve kolay bir şekilde sizde oyuncak balina modelini yapabileceksiniz. Amigurumi balina oyuncak yapılışı ile ilgili kolay anlatımlı video ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-amigurumi-balina-oyuncak-modeli-yapimi

 

Eski Penyeden Dikişsiz Kolay Çanta Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski penyeden dikişsiz çanta yapımı, eski tişörtten çanta yapılışı ve eski tişörtten dikişsiz çanta yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir