Evde Kolay Amigurumi Örgü Oyuncak Yapımı

Evde Kolay Amigurumi Örgü Oyuncak Yapımı

Örgü oyuncaklara alışın. Nedenine gelince ; çünkü çocuklarınıza dışarıdan nasıl yapıldığını bilmediğiniz veya yapılırken içine nasıl karışımların konulduğu oyuncakları almaktasınız. Ancak amigurumi yani örgü oyuncaklara alıştığınız zaman sağlıklı oyuncak çeşidi olan amigurumi ile çocuklarınızın sağlığını hem korumuş olursunuz. Hem de örgü oyuncakların bildiğiniz gibi sadece örgüden ibaret olduğunu açık bir gözle görebilirsiniz.

Örgü oyuncak yapımı ile ilgili birçok çalışmayı anlatımlarıyla birlikte sitemizde hemen hemen her gün paylaşmaktayız. Çünkü amigurumi oyuncak modelleri gün geçtikçe artıyor ve sürekli değişik oyuncak çalışmaları piyasada çoğalıyor. Biz de her gün en azından 1 amigurumi oyuncak modelinin yapılışını sitemizde paylaşıyoruz ki, örgü oyuncak sanatını öğrenmek isteyen bayanlar farklı oyuncak çalışmaları öğrenebilsinler diye…

 
 

Bu makalemde sizlere evde kolay amigurumi örgü oyuncak yapımı ile ilgili güzel bir anlatımlı çalışma paylaştım. Anlatımlı çalışmadaki aşamaları gerçekleştirerek sizde çocuklarınıza örgü oyuncaklar yapabilir veya evinizi güzelleştirmek için süs oyuncaklar örebilirsiniz. Örgü oyuncak çalışması sayesinde hem sağlıklı oyuncak sahibi olursunuz. Hem de nasıl yapıldığını bildiğiniz için çocuklarınızın önüne gönül rahatlığı ile koyabileceğiniz oyuncaklara sahip olabilirsiniz.

Örgü oyuncak yani amigurumi oyuncak modeli yapıp satan birçok ev hanımı bulunmaktadır. Eğer sizde evden para kazanmak istiyorsanız bu çalışmayı iyi derecede yapmayı öğrenebilir ve evden bu tür çalışmalarınızı kolaylıkla satabilirsiniz. Yada turistik şehirlerde yaşıyorsanız mutlaka bu ürünlerinize alıcı turistler bulabilirsiniz. Şimdi gelelim amigurumi oyuncak yapımı ile ilgili örnek çalışmaya ;

Örgü oyuncak çalışmaları yaparak evden para da kazanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapmayı öğrenmek için sitemizde yer alan amigurumi kategorisinde birbirinden güzel çalışmalara ulaşabilir ve anlatımlarından yararlanarak harika örgü oyuncak modelleri yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

Evde Kumaştan Tutacak Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde tutacak yapımı, keçeden tutacak yapımı ve kumaştan tutacak yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir