Evde Kolay Amigurumi Oyuncak Ayı Yapımı – Detaylı Anlatım

Evde Kolay Amigurumi Oyuncak Ayı Yapımı – Detaylı Anlatım

Amigurumi oyuncak modellerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere en güzel çalışmalardan birisi olan örgü oyuncak çalışması ile ilgili güzel bir paylaşımda bulunacağım. Bu yazımda paylaşacağım çalışmada ise amigurumi ayı oyuncak yapılışı ile ilgili anlatım bulunmaktadır. Evde kolay amigurumi oyuncak modeli yapmak istiyorsanız bu yazımdan keyifle yararlanabilirsiniz. Amigurumi oyuncak yapılışı ile ilgili diğer çalışmalara da yine sitemizde bulunan amigurumi kategorisinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 
 

evde-kolay-amigurumi-oyuncak-ayi-yapimi

 

Evde Kolay Zımbalı Bluz Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde bluz yapımı, evde kolay zımbalı bluz yapımı ve evde zımbalı bluz yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir