Evde Kolay Amigurumi Oyuncak Fare Yapımı – Anlatımlı

Evde Kolay Amigurumi Oyuncak Fare Yapımı – Anlatımlı

Amigurumi örgü oyuncak çalışmalarını seviyorsanız, bu yazımda paylaşacağım farklı bir çalışma yine hoşunuza gidecek. Amigurumi fil oyuncaktan sonra şimdi sırada amigurumi fare oyuncağının yapılışı ile ilgili anlatımlı videoya sıra geldi. Bu yazımda sizlere çok güzel ve kolay bir çalışma paylaşacağım.

Yaklaşık yarım saatlik anlatımı olan bir video ve tüm aşamalarını anlık olarak görebilirsiniz. Hem boyut olarak küçük hem de amigurumi örgü oyuncak sanatının bir köşesinden başlamış olursunuz. Amigurumi oyuncak fare yapımı ile ilgili detaylı anlatımı olan çalışma videosu ise şöyle ;

 
 

evde-amigurumi-fare-oyuncak-yapimi

 

Evde Eski Kot Pantolondan Çanta Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çanta eski kottan yapımı, eski kot ile çanta yapımı ve eski kottan çanta yapılış hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. ceyda diyor ki:

    bir fare bu kadar sevimli olabilir ! :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir