Evde Kolay Amigurumi Top Yapımı – Anlatımlı

Evde Kolay Amigurumi Top Yapımı – Anlatımlı

Evde amigurumi örgü oyuncak yapımı ile ilgili anlatımlı çalışmalara kaldığım yerden devam ediyorum. Bu yazımda sizlere evde kolay amigurumi top oyuncak yapılışı ile ilgili güzel ve anlatımlı bir çalışma paylaşacağım. Amigurumi yapımı ile uğraşıyorsanız, bu yazımda paylaşacağım çalışmayı takip ederek, sizde evde örgü top oyuncak yapabilirsiniz. Çocuklarınıza bu sağlıklı çalışmayı yapıp, onların sağlıkla oyunlar oynamalarını sağlayabilirsiniz. Evde kolay amigurumi oyuncak yapımı ile ilgili diğer paylaşımları bu yazımın sonunda ki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım evde kolay amigurumi top yapılışı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-amigurumi-top-yapimi

 

Evde Kolay Bebek Önlüğü Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bebek önlüğü nasıl yapılır, evde bebek önlüğü yapılışı ve evde kolay bebek önlüğü nasıl yapılıyor hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir