Ampulden Yapılan Çalışmalar


ampulden-neler-yapilir2-375x415

Ampulden Yapılan Çalışmalar

Patlak ampullerden neler yapılır? yada evinizde kullanmadığınız işe yaramayan ampuller var. Bunları kullanarak çok güzel dekoratif süsler veya objeler haline getirebilirsiniz.

Altta fazla örnek olmasa da kısaca sizlere ampul değerlendirme fikirleri olarak bulabildiğim çalışmaları sundum. Benzerlerini yine buldukça paylaşmaya devam edeceğim. Ampulden neler yapılır demeyin.

Gerçekten minyatür sanatıyla uğraşanlar onlara öyle şekiller veriyor ki, aklınız almaz. Bu yüzden bu tür çalışmaları araştırdığınızda sizde göreceksiniz ki sabır isteyen işler de olsa, tamamlandığında güzel gözüküyorlar. Kolay gelsin.

ampulden-neler-yapilir

ampulden-neler-yapilir2


ampulden-neler-yapilir3

ampulden-neler-yapilir4

ampulden-neler-yapilir5

Was wird getan Glühbirne – What is done bulb – Que fait-ampoule – Che cosa è fatto lampadina – hvad der sker pære – Qué se hace bombilla

El Yapımı Tepsi başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*