ANLATIMLI AHŞAP SARKAÇ ÇİÇEKLİK YAPMAK

1x1.trans

Anlatımlı ahşap sarkaç çiçeklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde kolayca yapabileceksiniz. Detaylı anlatımı bulunan çalışmanın adımlarını uygulamanız yeterli olacaktır. Ahşap altlıklı iple sarkaç saksılık sayesinde evinizin bahçesini muhteşem bir hale dönüştürebilirsiniz.

Bu tür süsleri ev içerisinde de köşelere yapabilirsiniz. Anlatımlı ahşap saksılık sarkaç süs çalışması ile sizde bu tür çalışmaları yapmayı öğrenip çok güzel paralara satabilirsiniz. Anlatımlı ahşap sarkaç çiçeklik yapmak için paylaştığım diğer çalışmalardan farklı olarak hem görünümü değişik.

Hem de kısa sürede yapabilmeniz için detaylı bir anlatım içeriyor. Malzemeleri kolayca yapı marketlerden temin edebilirsiniz. Daha sonra evde eşinizle veya tek başınıza bu güzel çalışmayı sakin kafayla kısa sürede sizde yapabilirsiniz.

Anlatımlı ahşap saksılık sarkaç çalışması sayesinde evinizi dekoratif anlamda da güzelleştirebilirsiniz. Anlatımlı çalışma ile ahşap çiçeklik sarkaç olarak hediye şeklinde birisine de takdim edebilirsiniz.


Çünkü bu çalışmayı beğenmeyen olmayacaktır. Hem güzel, hem de evi çok güzel değiştiriyor ve değişik bir hava katıyor. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-ahsap-sarkac-ciceklik-yapmak

source

ANLATIMLI FİMO HAMURUNDAN MİNYATÜR EV YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*