ANLATIMLI AHŞAP SARKAÇ ÇİÇEKLİK YAPMAK

 

 

0

 

Anlatımlı ahşap sarkaç çiçeklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde kolayca yapabileceksiniz. Detaylı anlatımı bulunan çalışmanın adımlarını uygulamanız yeterli olacaktır. Ahşap altlıklı iple sarkaç saksılık sayesinde evinizin bahçesini muhteşem bir hale dönüştürebilirsiniz.

Bu tür süsleri ev içerisinde de köşelere yapabilirsiniz. Anlatımlı ahşap saksılık sarkaç süs çalışması ile sizde bu tür çalışmaları yapmayı öğrenip çok güzel paralara satabilirsiniz. Anlatımlı ahşap sarkaç çiçeklik yapmak için paylaştığım diğer çalışmalardan farklı olarak hem görünümü değişik.

Hem de kısa sürede yapabilmeniz için detaylı bir anlatım içeriyor. Malzemeleri kolayca yapı marketlerden temin edebilirsiniz. Daha sonra evde eşinizle veya tek başınıza bu güzel çalışmayı sakin kafayla kısa sürede sizde yapabilirsiniz.

Anlatımlı ahşap saksılık sarkaç çalışması sayesinde evinizi dekoratif anlamda da güzelleştirebilirsiniz. Anlatımlı çalışma ile ahşap çiçeklik sarkaç olarak hediye şeklinde birisine de takdim edebilirsiniz.

 

 

Çünkü bu çalışmayı beğenmeyen olmayacaktır. Hem güzel, hem de evi çok güzel değiştiriyor ve değişik bir hava katıyor. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-ahsap-sarkac-ciceklik-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız ANLATIMLI FİMO HAMURUNDAN MİNYATÜR EV YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir