ANLATIMLI AHŞAP ÜZERİNE TOPRAK FIRIN YAPMAK

 

 

0

 

Anlatımlı ahşap üzerine toprak fırın yapmak için bulduğum bu güzel çalışma ile sizde evinizdeki bahçeye bu tarz bir topraktan fırın yapabileceksiniz. Anlatımlı resimde aşamalar kısa kısa gösterilmiş.

Ancak nasıl yapıldığını anlayabilirsiniz. Anlatımlı çalışmadaki gibi sizde evinizin bahçesine veya evinizin balkonu büyükse, balkonuna yapabilirsiniz.

Ahşap üzerine toprak fırın yapmak için malzemeleri temin ettikten sonra kısa sürede aynısını yapabileceğinizi düşünüyorum. Köyde de bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Böylece toprak fırın sahibi olursunuz. Dekoratif süs amaçlı da bu tür çalışmalar yapabilirsiniz. Eliniz yatkınsa farklı şekiller verebilir ve bu çalışmayı geliştirebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

anlatimli-ahsap-uzerine-toprak-firin-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir