ANLATIMLI BEBEK PATİK ŞABLONU

 

 

0

 

Anlatımlı bebek patik şablonu arayanlar için paylaştığım bu güzel örneği sizde değerlendirebilirsiniz. Keçeden bebek patiği yapmak veya kumaştan bebek patiği yaparken bu güzel şablonu kullanabilirsiniz. Kendin yap çalışmaları arasında sitemizde en çok ulaşacağınız işlerin başında bebekler için yapılan çalışmalar geliyor.

Bu çalışma da onlardan birisi olup, aşamalı çalışmanın şablonunu çıktı alarak aynısını yapmaya başlayabilirsiniz. Bu yazımın altında da benzer bebek patik çalışmalarının detaylı anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

 

 

Onları da inceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Anlatımlı bebek patik yapımı sayesinde sizde boş zamanlarınızı bu tür bebek eşyaları yaparak geçirebilirsiniz. Yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

anlatimli-bebek-patik-sablonu

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞ BEBEK AYAKKABI MODELİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir