ANLATIMLI BEBEK PATİK ŞABLONU

anlatimli-bebek-patik-sablonu-320x415

Anlatımlı bebek patik şablonu arayanlar için paylaştığım bu güzel örneği sizde değerlendirebilirsiniz. Keçeden bebek patiği yapmak veya kumaştan bebek patiği yaparken bu güzel şablonu kullanabilirsiniz. Kendin yap çalışmaları arasında sitemizde en çok ulaşacağınız işlerin başında bebekler için yapılan çalışmalar geliyor.

Bu çalışma da onlardan birisi olup, aşamalı çalışmanın şablonunu çıktı alarak aynısını yapmaya başlayabilirsiniz. Bu yazımın altında da benzer bebek patik çalışmalarının detaylı anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

Onları da inceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Anlatımlı bebek patik yapımı sayesinde sizde boş zamanlarınızı bu tür bebek eşyaları yaparak geçirebilirsiniz. Yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

anlatimli-bebek-patik-sablonu

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*