Anlatımlı Bebek Yeleği Yapılışı

anlatimli-bebek-yelegi-yapilisi-737x415

Anlatımlı Bebek Yeleği Yapılışı

İlk defa bebeğiniz için yelek yapmaya karar verdiyseniz, bu yazımız sizin işinize çok yarayacak. Anlatımlı bebek yeleği örülüşü ile ilgili bu yazımızdan sonuna kadar yararlanabilirsiniz. Evde bebek yelek modeli yapmak istiyorsanız öncelikle bu tür Türkçe öğretici videoların çok işe yaradığını belirtmeliyim.

Hem tarifi kolay oluyor. Hem de kısa sürede yapıp hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Yeni bebeği olanlara hediye veya satış amaçlı da bu tür çalışmalar yaparak para kazanabilirsiniz.

Anlatımlı bebek yeleği yapmak için altta tamamlanmış haliyle bir örnek resim ve hemen altında detaylı anlatım yer alıyor. Umarım işinize yarar. Kolay gelsin.

anlatimli-bebek-yelegi-yapilisi

Babyweste – baby vest – gilet bébé – maglia del bambino – Baby vest – chaleco del bebé

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*