ANLATIMLI ÇATALLA KELEBEK KURDELE YAPMAK

 

 

0

 

Anlatımlı çatalla kelebek kurdele yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı çok beğeneceksiniz. Yaptığınız süsleme çalışmalarında kurdele yapmayı bilmiyorsanız ve süs olarak kurdele yapmayı düşünüyorsanız? bu yazımdaki uygulamayı öğrenip yapabilirsiniz.

Yapmanız gereken şerit kurdeleyi çatala dolamak ve kelebek kurdelesi haline getirmek. Oldukça basit olan bu çalışmanın detaylı anlatımı altta yer alıyor.

Resimli anlatımda çatalla şerit kurdele yapmak için tüm detaylar adım adım verilmiş. Daha önce de çatalla ponpon yapmak için örnek çalışmalar paylaşmıştım.

Benzer çalışmalar zaten bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri örnek çalışmanın resmi ve nasıl yapıldığına dair resimli anlatımla baş başa bırakacağım. Kolay gelsin.

 

 

catalla-minyatur-kelebek-kurdele-yapmak

source

Daha önce paylaştığımız ÖRGÜ KEDİ UYKU TULUMU YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir