ANLATIMLI ÇİÇEKLİ ŞERİT TAÇ YAPMAK

 

 

0

 

Anlatımlı çiçekli şerit taç yapmak için bulduğum bu güzel taç çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Yapımı kolay olan bu güzel taç modeli ile çocuklarınızı prenseslere dönüştürebilirsiniz.

Yada düğünü olan genç kızların hayali olan gelinliklerinin üzerine veya nişan elbiselerinin üzerine bu güzel çiçekli taç modelinin çok yakışacağını düşünüyorum.

Anlatımlı olması sayesinde çiçekli şerit taç yapmak için sizde bu güzel çalışmadan yararlanabilir ve aynısını yapabilirsiniz. Benzerlerini daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum.

Kolay yapımı sayesinde sizde zorlanmadan çok güzel çiçekli taç modelleri yapabilir ve düğünü olan genç kızlara hediye edebilirsiniz.

Bu tür güzel çiçekli taç modellerini özel günler için veya etkinlikler içinde yapmayı düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

anlatimli-cicekli-serit-tac-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız ÖĞRETİCİ ÇİÇEKLİ TAÇ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir