ANLATIMLI DESENLİ ÖRGÜDEN OYUNCAK TAVŞAN YAPMAK

 

 

0

 

Anlatımlı desenli örgüden oyuncak tavşan yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi söyleyebilirim. Anlatımlı olması sayesinde desenli örgüyü çok kolay bir şekilde oyuncak tavşana dönüştürebilirsiniz.

Oyuncak tavşan modeli yapıp süs olarak evinizde kullanabilirsiniz. Yada çocuklarınıza basit örgü oyuncak yapmak istiyorsanız, bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Anlatımlı desenli örgüden oyuncak tavşan yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmaya benzer birçok örnek çalışmayı hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz.

Desenli örgüyle tavşan oyuncak yapmak için aşamaları tamamlamanız yeterli olacaktır. Örgüden oyuncak yaparak çocuklarınız için sağlıklı oyuncak da yapmış olursunuz. Anlatımlı örgü tavşan oyuncak yapmak için şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

desenli-orgu-oyuncak-tavsan-yapmak

source

Daha önce paylaştığımız ANLATIMLI ÖRGÜ OYUNCAK TAVŞAN YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir