ANLATIMLI DİKİŞLİ DERİ KÜÇÜK ÇANTA ŞABLONU

 

 

0

 

Anlatımlı dikişli deri küçük çanta şablonu arıyordum. Bu güzel çalışma ile karşılaştım. Sizde bu güzel çalışmayı yapabilir ve değişik çalışmalarda kullanabilirsiniz.

Küçük deri çanta yapmak isteyenler de bu güzel çalışmayı değerlendirebilirler. Eski tarihlerde kese altın için kullanılan bu güzel küçük deri torba şeklindeki çantayı beğeneceğinizi umuyorum.

Yapımı kolay olan bu çalışmanın detaylı anlatımı ise resimlerde yer alıyor. Sırasıyla gittiğinizde sizde bu güzel deri torba yapımını tamamlayabilirsiniz.

Anlatımlı deri küçük çanta yapmak için dikiş gerektirdiğini unutmayın. İplik kısmını ise kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

Lastik ip kullanabilir veya saman ipinin de güzel duracağını düşünüyorum. Bu tür eğlenceli ve güzel deri çalışmalarını daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum.

Hemen bu yazımın altında onlara ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

anlatimli-dikisli-deri-kucuk-canta-sablonu

source

 

Daha önce paylaştığımız KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir