ANLATIMLI DİKİŞLİ DERİ KÜÇÜK ÇANTA ŞABLONU

1x1.trans

Anlatımlı dikişli deri küçük çanta şablonu arıyordum. Bu güzel çalışma ile karşılaştım. Sizde bu güzel çalışmayı yapabilir ve değişik çalışmalarda kullanabilirsiniz.

Küçük deri çanta yapmak isteyenler de bu güzel çalışmayı değerlendirebilirler. Eski tarihlerde kese altın için kullanılan bu güzel küçük deri torba şeklindeki çantayı beğeneceğinizi umuyorum.

Yapımı kolay olan bu çalışmanın detaylı anlatımı ise resimlerde yer alıyor. Sırasıyla gittiğinizde sizde bu güzel deri torba yapımını tamamlayabilirsiniz.

Anlatımlı deri küçük çanta yapmak için dikiş gerektirdiğini unutmayın. İplik kısmını ise kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

Lastik ip kullanabilir veya saman ipinin de güzel duracağını düşünüyorum. Bu tür eğlenceli ve güzel deri çalışmalarını daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum.


Hemen bu yazımın altında onlara ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-dikisli-deri-kucuk-canta-sablonu

source

KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*