ANLATIMLI FİMO HAMURUNDAN MİNYATÜR EV YAPMAK

1x1.trans

Anlatımlı fimo hamurundan minyatür ev yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde keyifli zaman geçirerek yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan minyatür çalışmalarını her zaman sevmişimdir. Hem anlatımlarında kolay tarif bulunur.

Hem de kısa sürede görselinden yararlanarak sizde minyatür çalışmalar yapabilirsiniz. Fimo hamurundan anahtarlık, süs, magnet ve daha birçok çalışma yapılmaktadır. Özellikle fimodan takı yapmak ve fimo hamurundan minyatür meyve süsler yapmak benim çok beğendiğim çalışmalardır.

Hemen bu yazımın altında karşınıza polimer kilden yapılan çalışmalar çıkacaktır. Mutlaka onları da incelemenizi öneriyorum. Fimoyla yapılan çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşacağım. Bu güzel çalışma da kalıp da kullanılmış. Yıldız kalıbı kullanılmış.

Siz isterseniz farklı kalıplar kullanabilirsiniz. Evde fimo hamurundan çalışmalar yapmayı sevenlerdenseniz, sitemizdeki diğer çalışmalara mutlaka göz atmanızı öneriyorum. Anlatımlı fimo hamurundan minyatür yapmak için paylaştığım çalışma ise şöyle ;


anlatimli-fimo-hamurundan-minyatur-ev-yapmak

source

YENİ TAŞ BOYAMA ÖRNEKLERİ başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*