ANLATIMLI GEOMETRİK HAYVAN KANAVİÇE ÖRNEĞİ

 

 

0

 

Anlatımlı geometrik hayvan kanaviçe örneği arayanlar için bulduğum bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Kolay anlatımı sayesinde sizde zorlanmadan bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Sitemizde daha önce da hayvan motifleri içeren kanaviçe çalışmaları paylaşmıştım. Onlara da hemen bu yazımın altından ulaşabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde kanaviçe örneklerinin nasıl yapıldığını öğrenebilir ve bu güzel hobi çalışmalarını sizde koltuk veya kanepeler üzerine düşünebilirsiniz.

Anlatımlı geometrik hayvan kanaviçe örneğini kolayca yapabileceğinizi düşünüyorum. Zorlanmadan yapabileceğiniz gibi aşamaları anlatımlı resimlerden öğrenerek adımları sürdürebilirsiniz.

Bu güzel çalışmanın nasıl yapıldığını öğrendikten sonra daha değişik paylaşımlarımızdan da yararlanıp, becerinizi ilerletebilirsiniz. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

anlatimli-geometrik-hayvan-kanavice-ornegi

source

 

 

Daha önce paylaştığımız ANLATIMLI NAKIŞ İPİYLE KOLYE YAPIMI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir