ANLATIMLI GEOMETRİK HAYVAN KANAVİÇE ÖRNEĞİ

1x1.trans

Anlatımlı geometrik hayvan kanaviçe örneği arayanlar için bulduğum bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi umuyorum. Kolay anlatımı sayesinde sizde zorlanmadan bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Sitemizde daha önce da hayvan motifleri içeren kanaviçe çalışmaları paylaşmıştım. Onlara da hemen bu yazımın altından ulaşabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde kanaviçe örneklerinin nasıl yapıldığını öğrenebilir ve bu güzel hobi çalışmalarını sizde koltuk veya kanepeler üzerine düşünebilirsiniz.

Anlatımlı geometrik hayvan kanaviçe örneğini kolayca yapabileceğinizi düşünüyorum. Zorlanmadan yapabileceğiniz gibi aşamaları anlatımlı resimlerden öğrenerek adımları sürdürebilirsiniz.

Bu güzel çalışmanın nasıl yapıldığını öğrendikten sonra daha değişik paylaşımlarımızdan da yararlanıp, becerinizi ilerletebilirsiniz. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


anlatimli-geometrik-hayvan-kanavice-ornegi

source

ANLATIMLI NAKIŞ İPİYLE KOLYE YAPIMI başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*