ANLATIMLI GÜL MOTİF ÖRNEĞİ YAPMAK

1x1.trans

Anlatımlı gül motif örneği yapmak isteyenler için çok güzel bir örgü çalışmasının resimli anlatımını paylaştım. Anlatımlı örgü gül yapmak için örneğin de yer aldığı çalışmayı sizde kısa süre içinde öğrenip, evinizde yapmaya başlayabilirsiniz.

Evde kolay tığ işi çalışmalar yapmak için sitemizdeki tığ işi kategorisinde benzer örneklerinden çoğunluğuna rastlayacağınız tığ işi çalışmaları aynı zamanda ders nitelikli de paylaşılıyor. Anlatımlı tığ işi örgü gül yapmak veya çiçek motif şeklinde de sunuluyor.

Anlatımlı gül yapmak için paylaştığım çalışmaları beğeneceğinizi umuyorum. Adım adım çiçek yapmak için motif örnekleri ve anlatımları sayesinde sizde çok güzel tığ işi gül veya tığ işi çiçek motifleri yapmayı öğrenebilirsiniz. Bu tür çalışmaları çeşitli örgü işlerinizde gül motifi olarak veya süs olarak değerlendirebilirsiniz.


Anlatımlı tığ işi çiçek çalışmalarına sitemizde daha fazla ulaşabileceğiniz gibi, hem resimli anlatım hem de anlatımlı video şeklinde ulaşabilirsiniz.

Adım adım nasıl örgü gül yapacağınız belirtilmiş. Sizde öğretici örgü gül çalışmaları ile boş zamanlarınızı değerlendirebilir ve çok güzel gül motif örnekleri yapabilirsiniz. Anlatımlı gül motif örneği yapmak için çalışma ise şöyle ;

source

anlatimli-orgu-gul-motif-ornegi-yapmak

TIĞ İŞİ ÇİÇEK MOTİF ÖRNEĞİ başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*