ANLATIMLI HAYAT AĞACI KOLYE YAPMAK

 

 

0

 

Anlatımlı hayat ağacı kolye yapmak için güzel bir çalışma bulduğumu söyleyebilirim. Aşamalı anlatımı sayesinde sizde evde kolay kolye yapmayı öğrenebileceksiniz. Daha önce de benzer takı çalışmalarını sitemizde paylaşmıştım.

Anlatımlı olmaları sayesinde aynı malzemeyi veya benzer malzemeyle aynı çalışmaları kısa sürede yapabilirsiniz. Evden takı yaparak para kazanan bayanlar var. Onlara örnek olması amacıyla da paylaşmak istedim.

Hem de benim de bu tür çalışmalara merakım var. Bir gün oturup evde paylaştığım tüm takıları yapma niyetim de var. Bakalım nasip, belki yapıp facebook sayfamızdan sizlere paylaşırım.

Anlatımlı hayat ağacı kolye yapımı çalışması ile sizde bu güzel el yapımı kolye yapmak için çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Evde kolay takı yaparak hem kıyafetlerinize uyumlu kombin takılarınız olmuş olur.

 

 

Hem de değişik takılarınızın sayısı da artmış olur. Şimdi sizleri anlatımlı kolye yapımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-hayat-agaci-kolye-modeli-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir