ANLATIMLI KAĞIT ÇİÇEK YAPMAK

 

 

0

 

Anlatımlı kağıt çiçek yapmak için bulduğum bu güzel çalışma sayesinde hem kolay çiçek yapmayı öğreneceksiniz. Hem de yaptığınız çiçek çalışmaları ile evinizi güzelleştirebileceksiniz. Bu çalışma da bir aparat kullanılmış.

Bu cihazı belki bulamayabilirsiniz. Ancak hobi marketlerde bu tür kesici süs aletlerinin satıldığını duymuştum. Bulamasanız bile biraz zahmetli olacak ama makas ile aynı şekli ortaya çıkarabilirsiniz.

Daha sonra kıvrım tekniği ile yapay çiçek çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Anlatımlı oluşu sayesinde aşamaları kısa sürede tamamlayabilir ve sizde kırmızı fon kağıdından yapay çiçek yapmasını öğrenebilirsiniz.

Renkli fon kağıtlarını kırtasiyelerden temin edebilirsiniz. Farklı malzemeler de tercih edebilirsiniz. Tamamen sizin zevkinize ve seçiminize kalmış. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

anlatimli-kagit-cicek-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız ANLATIMLI KAĞITTAN ÇİÇEK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir