ANLATIMLI KAĞITTAN AY ÇİÇEĞİ YAPMAK

 

 

0

 

Anlatımlı kağıttan ay çiçeği yapmak için paylaştığım bu farklı çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Çünkü ben ilk gördüm resmen aşık oldum. Çok kolay ve eğlenceli olan bu çalışmayı sizde evinizde kağıttan yapabilirsiniz.

Hatta çocuklarınızla yapmanızı dahi öneriyorum. Hem eğlenceli zaman geçirmiş olursunuz. Hem de kağıttan ayçiçeği yaparak gerçekmiş gibi evinizde sergileyebilirsiniz.

Evinize gelenleri şaşırtabilir ve evinize değişik bir görüntü katmış olursunuz. Evde yapay çiçek yapmak isteyenlerdenseniz, bu güzel çalışmayı beğenip yapacağınızı düşünüyorum.

Benzer kağıttan çiçek çalışmalarına ulaşmak için hemen yazımın altındaki diğer başlıklara göz atabilirsiniz. Evde kolay yapılan kağıt çiçek çalışmalarını beğeneceğinizi düşünerek bu tür çalışmaları yine buldukça paylaşmaya devam edeceğim.

 

 

Şimdi sizleri anlatımlı olan çalışmanın kağıttan ay çiçeği yapmak için örnek resmi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-kagittan-ay-cicegi-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız ANLATIMLI KAĞIT ÇİÇEK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir