ANLATIMLI KAĞITTAN KUŞ KAFESİ YAPMAK

 

 

0

 

Anlatımlı kağıttan kuş kafesi yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı evinizde sarkaç süs olarak kullanabilirsiniz. Yada çocuklarınızla yapabilir ve onları hem eğlendirebilirsiniz.

Hem de çocuklarınızın el becerilerini geliştirmelerine katkıda bulunmuş olursunuz. Evinizde bu tür kartondan sarkaç süs çalışmaları yapmak için sitemizde ki kendin yap kategorisinde birçok örneğine ulaşabilirsiniz.

Evde kolay yapılan çalışmalar sayesinde sizde anlatımlı kağıttan kuş kafesi yapıp sarkaç süs olarak kullanabilirsiniz. Kartondan veya mukavva türü malzemeden bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Anlatımlı olması sayesinde neresinden keseceğiniz ve ne yapacağınızın tarifi verilmiş. Adımları uygulayarak sizde aynısını yapabilirsiniz. Şimdi çalışmanın anlatımını gösteren resimlerle sizi baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

anlatimli-kagittan-kus-kafesi-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir