ANLATIMLI KALIN ŞİŞLE ÖRGÜ BERE YAPMAK

1x1.trans

Anlatımlı kalın şişle örgü bere yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde kendinize veya kızlarınıza yapabilirsiniz. Bu tür örgü bere yapmak veya kalın şişle bere örgü çalışmalarını daha önce de paylaşmıştım. Onları da incelemenizi öneriyorum.

Anlatımlı örgü bere yapımıyla ilgili benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onlara da mutlaka göz atmanızı öneriyorum. Kolay örgü bere modelleri ve yapılışını anlatan dersleri sitemizde bulabilirsiniz.

Anlatımlı örgü çalışmaları sayesinde sizde kızınıza veya sevdiklerinize bu şirin örgü bere çalışmasını kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı örgü bere çalışmasında 5 kalın şiş kullanılmış. Siz 3 veya 4 kalın şişle de yapabilirsiniz.

Bu tür kalın şişten bere örmek veya kalın şişle bere yapımını anlatan ders niteliğindeki çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz. Detaylı anlatımı sayesinde sizde zorlanmadan kısa sürede çok güzel bere çalışmaları yapabilirsiniz.


Adım adım bere örme işlemi için malzemeleri temin ettikten sonra sizde kısa sürede çok güzel bereler örebilir veya yapıp satabilirsiniz.

Şimdi sizleri çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Benzer çalışmalar ise hemen yazının altında sizi bekliyor olacak. Kolay gelsin.

source

anlatimli-kalin-sis-orgu-bere-yapmak

KOLAY TAVŞAN NASIL ÇİZİLİR başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*