ANLATIMLI KARTON SÜS EV ŞABLONU

 

 

0

 

Anlatımlı karton süs ev şablonuna ulaşacağınız bu paylaşımda maket ev yapmak istiyorsanız, faydalanabileceğinizi düşünüyorum. Daha önce de evde kartondan ev yapmak veya kolay yapılan maket ev şablonlarını paylaşmıştım.

Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenerek sizde evinizde bu tür süs ev maketleri yapabilirsiniz. Ev maketi yapmak için öncelikle ihtiyacınız olan şablonu paylaştığım çalışma sayesinde sizde kendiniz çizerek yapabilirsiniz.

Yada resimli anlatımı çıktı alıp, büyük bir mukavvada taslağını çıkarabilirsiniz. Daha sonra makas ile kestikten sonra yapıştırıcı ile maket ev çalışmasını tamamlayabilirsiniz.

Maket işleri kategorisinde sadece ev değil birçok şeyin minyatürünü ve maketini yapmak için çeşit çeşit şablonlara ulaşabilirsiniz.

 

 

Kolay yapılan maket çalışmalarını yine buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri çalışmanın anlatımı ve şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-karton-ev-sus-sablonu

source

 

 

Daha önce paylaştığımız SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir