ANLATIMLI KISA KOLAY SAÇ MODELİ YAPMAK

 

 

2

 

Evde kolay yapılan saç modellerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda anlatımlı kısa kolay saç modeli yapmak için güzel bir çalışma paylaştım.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde bu güzel saç modelini okula giden çocuklarınız varsa onlara uygulayabilirsiniz. Okul öğrenci saç modeli olarak da tanımlayacağınız bu güzel örgü saç modeli kısa saçlar için ideal olup, düğün dernek veya etkinliklerde de kullanılabilir.

Sitemizde yer alan saç modelleri kategorisinde benzer birçok saç modelini daha önce de paylaşmıştım. Evde kolay yapılan yeni saç modellerini hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz.

Anlatımlı saç modellerini buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri anlatımlı kolay kısa saç modeli yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

anlatimli-kisa-kolay-sac-modeli-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız KURDELE ŞERİDİNDEN BALIK FİGÜRÜ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. kısa saç modelleri dedi ki:

    muhteşem miş ve ayrıca çok basitmiş teşekkürler çok beğendim

  2. kısa saç modelleri dedi ki:

    çok saolun tasarım için

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir