ANLATIMLI KOLAY HAYVAN ÇİZİMLERİ

 

 

0

 

Anlatımlı kolay hayvan çizimlerini paylaşmaya devam ediyorum. Anlatımlı olması sayesinde evde çocuklarınızla birlikte zorlanmadan aşamaları tamamlayarak aynılarını yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımda da yine kolay hayvan çizimleri setini paylaşmıştım. Hem aşamalı göstermesi, hem de adım adım öğretici olması nedeniyle çocukların hem el becerilerini geliştirmede yardımcı olmaktadır.

Hem de eğlenceli zaman geçirerek eğitimlerinde yardımcı olacak kolay çizimleri öğrenmiş olacaklar. Sitemizde daha önceden de kolay çizimleri paylaşmıştım.

Kolay kedi çizimi veya kolay maymun çizimi arayanlar bu resimlerde bulabilirler. Resimli anlatımlar sayesinde nasıl yapıldıklarını hem siz hem de çocuklarınız kısa sürede öğrenebilirler.

 

 

Küçükken böyle imkanlarımız yoktu. En fazla 62 rakamından tavşan yapmayı öğrendik. Ancak şimdiki çocuklar şanslı olup, böyle anlatımlı resimlerle büyüyorlar. Anlatımlı kolay hayvan çizimleri ise şöyle ;

anlatimli-kolay-hayvan-cizimleri

source

 

Daha önce paylaştığımız KOLAY HAYVAN ÇİZİMLERİ RESİMLİ ANLATIMLAR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir