ANLATIMLI KOLAY PATİK YAPMAK

 

 

0

 

Anlatımlı kolay patik yapmak için paylaştığım farklı çalışmalardan birisindeyiz. Sitemizde patik yapmak için birçok örnek ve farklı çalışmanın yer aldığını baştan söyleyeyim.

Anlatımlı patik çalışmalarını sürekli olarak sitemizde bulabileceğinizin de garantisini verebilirim. Bu yazımın altında benzer patik çalışmalarına sıklıkla ulaşabilirsiniz.

Bu yazımda sizlere anlatımlı kolay patik yapmak için öğretici güzel bir ders videosu paylaştım. Damla hanımın anlatımından yine Türkçe kolay patik yapımıyla ilgili bu güzel dersi kısa sürede izleyip öğrenebilir ve kendinize yada sevdiklerinize evde kullanmalık patikler yapabilirsiniz.

 

 

Kışın özellikle iyi olan bu patikler hem ayaklarınızı sıcak tutar. Hem de bu tür çalışmalar yapıp satabilir ve para kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri örnek hali yani bitmiş halinin resmi ve anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-kolay-patik-yapmak

https://www.youtube.com/watch?v=b0ubq2woUXs

 

Daha önce paylaştığımız ANLATIMLI TIĞ İŞİ ÇİÇEK YAPIMI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir