ANLATIMLI KOVBOY ŞALI YAPMAK

1x1.trans

Anlatımlı kovboy şalı yapmak için paylaştığım çalışmadan yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı kısa sürede evde yapabilirsiniz.

Kovboy yelesi yapmak veya şalı yapmak isteyenlerin bu tür çalışmaların yapılışını anlatan videolar aradığını duydum.

Bende sizlere sitemizden öğrenebilmeniz için araştırıp, örnek resmi ve yapılışını gösteren anlatımlı öğretici videoyu paylaştım.

Damla hanımın paylaşımlarından yine sizlere anlatımlı kovboy şalı yapmak için güzel bir çalışma paylaşıyorum. Bu güzel çalışmayı çiftlik veya o tür yerlere gittiğinizde kullanabilirsiniz.

Gerçekten güzel ve kaliteli gözüken bu çalışmayı yaparak etrafınızdakileri de şaşırtabilirsiniz. Şimdi sizleri örnek kovboy şalı resmi ile ve öğretici anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


anlatimli-orgu-kovboy-sali-yapmak

ANLATIMLI TIĞ İŞİ KALP YAPIMI başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*