ANLATIMLI KOYUN OYUNCAK ŞABLONU

 

 

0

 

Anlatımlı koyun oyuncak şablonu sayesinde sizde çok güzel şirin oyuncaklar yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan oyuncak çalışmaları arayanlar için paylaştığım bu güzel çalışma da şablon yer alıyor. Kumaştan veya polar kumaşından yapacağınız bu güzel oyuncak çalışmasını sizde şablonu kullanarak kısa sürede sizde yapabilirsiniz.

Koyun oyuncak şablonu sayesinde parçaları bir araya getirdikten sonra kesip, içini yün veya pamukla dolgu yapabilirsiniz. Koyun oyuncak yapımında göz için kırtasiyelerden oyuncak göz takımı satın alabilirsiniz. Ancak küçük düğmelerle de gözleri yapabilirsiniz. Bu tür oyuncaklar yapıp satarak para da kazanabilirsiniz.

Anlatımlı koyun oyuncak yapmak için paylaştığım diğer oyuncak çalışmalarına da göz atmanızı tavsiye ederim. Kısa sürede sizde bu tür oyuncaklar yapabilir ve çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Adım adım oyuncak koyun yapmak veya oyuncak kuzu yapmak için şablonda ki parçaları taslak olarak çıktı alıp, kumaş üzerinde şablonları hızlı bir şekilde çıkarabilirsiniz.

 

 

Zor kısımlarını terziye de yaptırabilir ve evde kendiniz de elden iğne ile dikebilirsiniz. Bu tür sağlıklı oyuncaklar her zaman çok tercih edilir. Çünkü hem sağlıklı hem de kendiniz yaptığınız için çocuklarınıza güvenle sunabilirsiniz. Satın alınan birçok oyuncağın nasıl yapıldığını bilemediğimiz için bazı zaman çocuklarımıza vermek veya almak istemeyiz.

Ancak bu tür sağlıklı oyuncakların her zaman tercih edildiğini tekrar etmek isterim. Şimdi sizleri oyuncak koyun yapmak için şablonla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-koyun-oyuncak-sablonu

source

 

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞ PUANTİYELİ ÇANTA YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir