ANLATIMLI KUMAŞ BEBEK PATİĞİ YAPMAK

 

 

0

 

Anlatımlı kumaş bebek patiği yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel ve kolay yapılan kendin yap çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Ayrıntılı olarak kumaştan bebek patiği yapmayı öğrenebilir ve kısa sürede yapabilirsiniz.

Yaptığınız kumaş bebek patik çalışmasını sizde fazlaca yapıp sevdiklerinize hediye edebilir veya satıp para kazanabilirsiniz. Evde kolay yapılan bebek patik çalışmalarını daha önce de çokça paylaşmıştık. Onları da inceleyerek harika bebek patik modelleri yapabilirsiniz.

 

 

Anlatımlı kumaştan bebek patiği hazırlamak için diğer çalışmalarda hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da incelemelisiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve detaylı anlatımı olan çalışmanın detaylı resimleri ile baş başa bırakıyorum. Takıldığınız yerde yorum bırakın. Kolay gelsin.

source : pinterest

anlatimli-kumas-bebek-patigi-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız KARTONDAN DEMLİK ÇAY PAKETİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir