ANLATIMLI LABİRENT HALI YAPMAK

 

 

0

 

Anlatımlı labirent motifli halı yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde çok güzel halılar yapabilirsiniz.

Evinizdeki halının deseni düz ise sizde bu güzel çalışmayı yapabilir ve halılarınızı labirent motifli bir hale dönüştürebilirsiniz.

Anlatımlı labirent halı yapmak için paylaştığım bu güzel örnekte bantla veya ona benzer bir çalışma ile nasıl motif yapabileceğiniz gösteriliyor.

Adım adım labirent desenli halı yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde çok güzel motiflere sahip halılar yapabilirsiniz.

Sahip olduğunuz halıları daha güzel desenli hale dönüştürebilirsiniz. Adımları uygulayarak sizde motifli halı çalışmaları ile evinizi daha da güzelleştirebilirsiniz.

Evde kolay yapılan çalışmalar hemen bu yazımın altında da karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi öneririm. Kolay gelsin.

 

 

anlatimli-labirent-hali-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir