ANLATIMLI MİNYATÜR ÖRGÜ SAMAN SEPET YAPMAK

 

 

0

 

Anlatımlı minyatür örgü saman sepet yapmak için daha önce de benzer fikirler paylaştığımı hatırlıyorum. Bu güzel çalışmayı yapıp evinizde TV ünitesi önünde süs olarak kullanabilirsiniz.

Yada bozuk para biriktirme kasası olarak da düşünebilirsiniz. Her türlü minyatür lazımlık veya küçük takılarınızı koyabileceğiniz bir aksesuar sepeti olarak da yapmayı düşünebilirsiniz.

Anlatımlı olması sayesinde saman malzemesini temin ettikten sonra sepet örme işlemini resimli anlatıma bakarak yapabilirsiniz. Yapımında zorlanırsanız yorum bırakın, yardımcı olmaya çalışırım.

Anlatımlı olması sayesinde zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyorum. Biraz sabır ve emek isteyen bir iş olduğunu da eklemek isterim. Şimdi sizleri evde örgü sepet yapmak için çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

anlatimli-minyatur-saman-orgu-sepet-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız KOLAY FİL NASIL ÇİZİLİR başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir