ANLATIMLI NAKIŞ İPİYLE KOLYE YAPIMI


Anlatımlı nakış ipiyle kolye yapımı arayanlar için bulduğum bu güzel çalışmayı beğeneceksiniz. Adım adım nakış ipiyle kolye yapmak için tüm detaylar verilmiş.

Renkli nakış ipiyle kolye yaparak elbiselerinize kombin yapabilir ve bu güzel takı ile etrafınızdakileri şaşırtabilirsiniz. Evde kolay takı yapmak için daha önce buna benzer birçok çalışma paylaşmıştım.

Hatta onlar da bu yazımın altından karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan takı çalışmaları sayesinde sizde kıyafetlerinize uyumlu kombin olarak da uydurabileceğiniz harika takılar yapabilirsiniz.

Anlatımlı nakış ipiyle kolye yapmak için adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Kolay yapılan takı çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Adım adım sizde bu güzel nakış ipinden kolye çalışmasını yapabilir ve sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

anlatimli-nakis-ipiyle-kolye-yapimi

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*