ANLATIMLI NAKIŞ İPİYLE KOLYE YAPIMI

 

 

0

 

Anlatımlı nakış ipiyle kolye yapımı arayanlar için bulduğum bu güzel çalışmayı beğeneceksiniz. Adım adım nakış ipiyle kolye yapmak için tüm detaylar verilmiş.

Renkli nakış ipiyle kolye yaparak elbiselerinize kombin yapabilir ve bu güzel takı ile etrafınızdakileri şaşırtabilirsiniz. Evde kolay takı yapmak için daha önce buna benzer birçok çalışma paylaşmıştım.

Hatta onlar da bu yazımın altından karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan takı çalışmaları sayesinde sizde kıyafetlerinize uyumlu kombin olarak da uydurabileceğiniz harika takılar yapabilirsiniz.

Anlatımlı nakış ipiyle kolye yapmak için adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Kolay yapılan takı çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Adım adım sizde bu güzel nakış ipinden kolye çalışmasını yapabilir ve sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

anlatimli-nakis-ipiyle-kolye-yapimi

source

 

 

Daha önce paylaştığımız KOT KUMAŞTAN YUVARLAK KASE YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir